25,05,2024

Molliqaj: Të gjithë po sillen rreth PDK-së për pushtet

Must Read

Dardan-Molliqaj-165161561-780x439

Aleancë e re për Vetëvendosjen është propozimi i sekretarit organizativ të saj, Dardan Molliqaj dhe jo ndryshim i ideologjisë së subjektit.

Sipas tij, fajtori kryesor për dështimin e përpjekjeve për të rrëzuar pushtetin është vetë interesi për pushtet që kanë partitë tjera.

“Të gjithë po sillen rreth PDK-së për pushtet”, ka thënë Molliqaj në emisionin “Rubikon”.

Gazetari Arben Ahmeti ka kundërshtuar vazhdimisht mundësinë që, sipas tij, është ndryshimi i Vetëvendosjes dhe vetë opinioneve të Dardan Molliqajt.

Ai ka thënë se Albini paska humbur një aleat, duke iu drejtuar Molliqajt.

“Ne nuk jemi aleatë. Ne besojmë në ideologji të njëjtë”, u kundërpërgjigj Molliqaj.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia kap shoferët me dronë në vijë të plotë, 200 euro gjobë dhe heqje e patentë-shoferit për 3 muaj

Policia ka njoftuar se në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, saktësisht në fshatin Gërlicë të Ferizajt ka ndaluar dy shoferë, njëri...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img