02,12,2023

Mobilizim në maksimum i policisë në Shkup (Foto)

Must Read
Policia maqedonase

Autoblinda të policisë po vërehen në disa rrugë të Shkupit.

Sonte në të njëjtën kohë dhe në të njëjtin vend (para parlamentit) janë paralajmëruar protesta të organizuara nga organizata Civil dhe që përkrahen nga opozita si dhe kundërprotesta që përkrahen nga VMRO.

Policia maq

The post Mobilizim në maksimum i policisë në Shkup (Foto) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img