03,12,2023

Ministri Tahiri kapet duke kënduar “Xhamadani Vija-Vija” (Video)

Must Read
Saimir Tahiri

Videoja e filmuar që po qarkullon në internet është xhiruar një ditë më parë, me rastin e festimeve për 25-vjetorin e Partisë Socialiste.

Ajo është realizuar një lokal nate në Tiranë dhe ministri shfaqet në skenë duke kënduar këngën “Xhamadani vija-vija”.

//

The post Ministri Tahiri kapet duke kënduar “Xhamadani Vija-Vija” (Video) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img