16,04,2024

Ministri i Jashtëm i Austrisë  nesër do të vizitojë Maqedoninë

Must Read

Kurtz pritet të takohet me ministrin për punë të jashtme të Maqedonisë, Nikolla Poposki dhe gjithashtu do ta vizitojë edhe kufirin në Gjevgjeli, përcjell Telegrafi Maqedoni.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img