29,09,2023

Migjen Basha: Nuk jam përleshur me Memushajn

Must Read

basha

Migjen Basha ka mohuar të jetë përleshur me Memushajn në ndeshjen mes Pescaras dhe Comos
Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Migjen Basha, ka mohuar shkrimet e mediave shqiptare të jetë përleshur me mesfushorin tjetër të Shqipërisë, Ledian Memushaj.

Basha ka thënë se këto janë vetëm spekulime. Ish anëtari i Torinos thotë se ka ndalur Memushaj në mënyrë të palejueshme, ku është ndëshkuar direkt me karton të kuq dhe ka lëshuar fushën në mënyrë sportive, përsjell Express.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img