04,03,2024

Messi “tallet” me Guardiolan (FOTO)

Must Read

Në njërën prej tyre, shihet Messi duke u “tallur” me spanjollin.

Guardiola është bërë objekt tallje gjithandej në rrjetet sociale, përcjellë “Lajmi.net”.

Barcelona deklasoi Cityn në “Camp Nou” me rezultat të thellë, 4:0.

14769113260227

14769108219045

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img