12,04,2024

Messi nuk e do Icardin te Argjentina

Must Read

Tata Martino është larguar duke i lënë vendin Bauzas, i cili e ka filluar shumë keq aventurën e tij në drejtim të “Albiceleste”.

Por edhe me ndryshimin e trajnerit situata e Icardit nuk ka ndryshuar.

Tani duket se është pikërishtMessi ai që nuk e do Icardin nëkombëtare.

Në programin “Debate Final”, të transmetuar te “Fox Sports”, është thënë se qëndron pikërisht ylli i Barcelonas mbrapa këtij përjashtimi të Icardit, i cili duket se po paguan shtrenjtë tradhtinë e famshme kundrejt Maxi Lopez, i cili është shumë mik me Messin dhe Mascheranon.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Vrasja në Ferizaj, Agim Aliu: Të gjithë të tronditur, bashkëndiejmë me familjen e viktimës

Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu, është shprehur i tronditur pas ngjarje së rëndë që ndodhi pasditen e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img