20,05,2024

Mesazhi i Berishës pas transferimit në Lazio

Must Read

Valon Berisha është shfaqur i lumtur pas transferimit në Lazio.
Ylli kosovar është konfirmuar si futbollist i ri i ekipit të njohur nga Stadio Olimpico.
“Ëndrrat bëhen realitet. Mezi pres të takohem me bashkëlojtarët e ri në Lazio, mezi pres të filloj, tani fillon puna e madhe. Forza Lazio”, u shpreh Berisha, përcjell “lajmi.net”.
Reprezentuesi i Kosovës është mirëpritur nga yjet e Lazios me disa mesazhe të mirëseardhjes në rrjete sociale. /Lajmi.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img