04,12,2023

Mero Baze: “Frangaj po i mban ministrat nën terror seksual”

Must Read
Mero Baze

Në do të kuptosh se kush pret në radhë të bëhet ministër dhe kujt ministrie ja ka vënë syrin, mjafton të shikosh se për kë ministër interesohen se kur do ti publikohen videot me pull të kuqe.

Por një konfirmim për ekgzistencën e këtyre videove vjen edhe nga një botues shumë afër Ramës, Metës dhe sidomos Filipit. Në një editorial për ndjesen e Lulzim Bashës mbi reklamat e qeverisë Berisha në xhepat e Aleksandër Frangaj, botuesi Mero Baze sjell një detaj mjaft interesant:
“Lulzim Basha nuk ka pse kërkon falje për Frangajn dhe TV Klanin, se njësoj po sillen dhe këta, si Basha e Berisha. Nëse ti bën një kërkesë apo një aplikim në zyrat e Edi Ramës, shkresat i shkojnë për 5 minuta TV Klanit dhe Frangajt për të nisur gjobat ndaj ministrave që i mban tashmë dhe nën terror seksual” shkruan Baze.

Screenshot_9-5

The post Mero Baze: “Frangaj po i mban ministrat nën terror seksual” appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Babai i Marigona Osmanit: Dardan Krivaça na kërcënoi nga burgu

Babai i Marigona Osmanit, Muhabi Osmani ka treguar se familja e tij ka marrë kërcënime përmes mesazheve nga profile...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img