07,12,2023

Mehmeti flet për largimin nga politika (FOTO)

Must Read
Ermira Mehmeti

Gjatë ditës mediat në Maqedoni ka raportuar se Mehmeti do ta lë politikën dhe do të vazhdojë karrierën si notere.

Por, një gjë të tilla deputetja e BDI-së e ka mohuar me anë të një postimi në Facebook.

“O njerëz të mirë. Në momentin kur do të jap dorëheqje, Ju do të jeni të parët që do ta merrni vesh”, ka shkruar ajo.

ermira-postim-ne-fb_1465478305-7397930

The post Mehmeti flet për largimin nga politika (FOTO) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Nënshkruhet marrëveshja për ndërtimin e Qendrës së Mjekësisë Familjare në Prelez të Muhaxherve

Gajtë ditës së sotme kryetari i Ferizajt Agim Aliu ka nënshkruar një marrëveshje me shoqatën "Qëndresa Kosovare" për...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img