21,05,2024

Me veturë zhytet në lumin ‘Radika’

Must Read
Foto nga aksidenti

Njoftohet se nga ky aksident i çuditshëm nuk ka të lënduar.

Telegrafi Maqedoni njoftong se pas intervenimit të policisë, ndihmës së shpejtë dhe zjarrfikësve është ndaluar vetura dhe është nxjerrë nga shtrati.

Foto nga aksidenti

The post Me veturë zhytet në lumin ‘Radika’ appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img