23,04,2024

Mbytet një peshkatar në ujërat e lumit Shkumbin

Must Read
Lumi Shkumbin

 

Një peshkatar ka rënë nga ura në lumin Shkumbin dhe është zhdukur në ujërat e lumit.

Policia ka nisur hetimet për gjetjen e trupit të tij.

Për shkak të prurjeve të shumta të lumit këto ditë me reshje, ai është rrëmbyer nga rrjedha e lumit. /LAPSI.AL/

 

 

The post Mbytet një peshkatar në ujërat e lumit Shkumbin appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img