27,02,2024

Mbyllet gazeta ‘Shqip’, shndërrohet në portal

Must Read

Drejtuesit kanë vendosur disa muaj më parë për mbylljen e gazetës, por ky vendim u shty edhe për pak kohë gjatë sezonit të verës. Tashmë është zyrtare, nesër do të jetë numri i fundit i “Shqip-it”.

Ky vendim është marrë për shkak të uljes së shitjeve dhe kostos së lartë të shpenzimeve.

Gazeta do të funksionojë vetëm përmes faqes së saj online. Gazeta “Shqip” është pjesë e grupit mediatik ‘Top Media’.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Sekuestrohen rreth 20 mijë euro mall i dyshuar si kontrabandë

Janë sekuestruar mallra me vlerë rreth 20 mijë euro brenda një automjeti, nga Njësia e TASK FORC-ës -Lindje, e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img