20,05,2024

Mbyllen vazhdimet, Kolumbi-Angli shkon në penallti

Must Read

Është mbyllur edhe shtesa e dytë e ndeshjes mes Kolumbisë dhe Anglisë.
Rezultati mbetet i barabartë, 1:1.
Tani do të shohim goditjet e penalltive.
Kujtojmë që për anglezët realizoi Harry Kane, ndërsa për kolumbianët barazoi Yerry Mina. /Lajmi.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img