23,02,2024

Matoshi: I besoj VV-së

Must Read

halil-matoshi-kuvendi-u-uzurpua_hd

Opinionisti Halil Matoshi, ka thënë se i beson subjektit politik Vetëvendosje kur kjo e fundit insiston se ka vija të kuqe për çdo koalicion të mundshëm me partitë në pushtet, kurse njejtë nuk ka deklaruar për dy parititë tjera opozitare, AAK dhe NISMA-në, për të cilat ka shprehuar rezarva.

“Unë i besoj VV-së kur deklaron se ka vija të kuqe për PDK-në dhe LDK-në”, ndërsa AAK-së dhe NISMA-së nuk i besoj aspak lidhur me këtë çështje”, ka thënë Matoshi.

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img