17,07,2024

Maskat e zeza vjedhin bankën në mes të ditës

Must Read

Dy persona me maska dhe të armatosur kanë hyrë në arkat e bankës ku kanë marrë një shumë parash dhe janë larguar menjëherë nga vendngjarja.

Ata kanë përshkuar një rrugë prej gati 30 metra në këmbë, ku i priste një automjet.

Policia e Vlorës ka stacionuar 10 postblloqe në hyrjet dhe daljet e qytetit.

Ende nuk dihet shuma e parave të vjedhura.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për përdorim të armës

Policia e stacionit në Ferizaj me datën 15.07.2024 rreth orës 23:30 ka pranuar një informacion se në rrugën  ‘’Vëllezërit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img