20,05,2024

Masakrohet në mes të Tiranës gazetari Eduart Ilnica (Foto)

Must Read
eduart-ilnica

Ngjarja mësohet se ka ndodhur rreth 1 orë me parë. “Mediat e kanë kolegun këtu të larë në gjak…”, shkruan në profilin e tij në Facebook, gazetari Ilir Kadia.

Nuk dihen ende autorët e kësaj ngjarje të rëndë, por besohet se ngjarja ka lidhje me ndeshjen mes Korabit dhe Kastriotit, ku të shtunën ndodhi një sherr masiv në Peshkopi. Ilnica është një tifoz i zjarrtë i Korabit edhe për faktin se është nga Dibra.

eduart-ilnica 1 eduart-ilnica

The post Masakrohet në mes të Tiranës gazetari Eduart Ilnica (Foto) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img