28,05,2024

Marsi hiperaktiv i Jahjagës

Must Read

Atifete-Jahjaga-Biden-637x424

Analistët vlerësojnë se aktivitetet e politikanëve në fund të mandatit rëndom mbahen mend më shumë.

Presidentja ka shumëfishuar aktivitetet në fund të mandatit, shkruan sot Koha Ditore.

Gjatë muajit që shkoi shefja e shtetit ka takuar personalitete të larta ndërkombëtare.

Ka marrë vendime të rëndësishme dhe ka bërë një sërë vizitash. Një numër i madh i veprimeve të saj ndërlidhen me çështje gjinore.

Analistët vlerësojnë se aktivitetet e politikanëve në fund të mandatit rëndom mbahen mend më shumë, kështu që, në këtë rast, nuk bën përjashtim as presidentja Jahjaga, për të cilën kanë thënë se krijon përshtypjen se gjithçka e ka lënë ta realizojë në javët e fundit të qëndrimit në post.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img