25,05,2024

Marramendëse, ja sa njerëz pritet ta shikojnë sonte El Clasicon

Must Read

rma_v_fcb_2015_2016_el_clasico_by_abbes17-d9gg2n8-780x439

Pak orë na ndajnë nga ndeshja më e madhe në futboll ajo mes Barcelonës dhe Real Madridit.

El Clasico është një ndeshje që shikohet nga të gjithë, edhe nga ata të cilët nuk janë ndjekës të futbollit.

Kjo ndeshje pritet të shikohet nga 600 milionë njerëz dhe kjo sfidë do të transmetohet drejtpërdrejt në 184 vende të botës.

Aktualisht Barcelona është dhjetë pikë para Realit në La Liga dhe një fitore nga katalunasit do t’i shuante shpresat e Los Blancos për titull. /Telegrafi/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img