21,02,2024

Marina u rikthehet pushimeve, duket më seksi si kurrë më parë (Foto)

Must Read

marina-fara1

Marina Fara u është rikthyer pushimeve, pas disa ditëve pauzë.

Ajo ka rifilluar postimin e fotove të nxehta me bikini raporton Gazeta Blic.

Linjat e saja trupore janë në top formë. Sidomos të pasmet e saja, janë ato që ua nxisin imagjinatën meshkujve.

Për më shumë shikojeni foton e publikuar së fundit nga vajza e të famshmes, Eli Fara./ Gazeta Blic

Untitled

The post Marina u rikthehet pushimeve, duket më seksi si kurrë më parë (Foto) appeared first on GazetaBlic.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img