18,05,2024

“Marca” publikon fanellën e re të Ronaldos tek Juventus

Must Read

Duket se transferimi i Ronaldoste klubi torinez, Juventus nuk është vetëm një thashethem merkatoje.
Tahshë është bërë e ditur se edhe presidenti i Real Madridit, Fiorentino Perez, ka rënë dakort që nëse Juventus paguan shumë e duhur Ronaldo do të lirohet.
Por së fundmi ky lajm është përforcuar akoma më shumë ku tabloidi Marca ka shpërndarë një foto ku shihet fanella e re e Ronaldos tek klubi i Juventus
Fotoja tregon një fanellë të Juventusit ku shkruhej Ronaldo dhe me numrin 7 , duke sugjeruar se Ronaldo do të mbajë përsëri numrin e tij të famshëm.
Ky numur në sezonin e kaluar mbahej nga Juan Cuadrado por nëse Ronaldo vjen në klub gjithçka mund të lëviz.

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjobë ndaj dy shoferëve që bënë gara të shpejtësisë në Ferizaj

Policia Rajonale e Komunakacionit Rrugor në Ferizaj, me datën 17.05.2024  rreth orës 21:00 në rrugën’’Driton Islami’’ në Ferizaj ka...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img