20,05,2024

“Marca”: Formacioni më i mirë i grupeve nga Kampionati botëror 2018

Must Read

Lexuesit e portalit të gazetës sportive madrilene “Marca” kanë votuar për formacionin më të mirë nga faza e grupeve e Kampionatit botëror 2018.
66.000 vota kanë sjellë rezultatin pak a shumë të pritur me njëmbëdhjetëshen e futbollistëve të përzgjedhur.
Në sulm gjendet treshja, Harry Kane, Romelu Lukaku dhe Cristiano Ronaldo, përcjell “lajmi.net”. Sulmuesi i katërt më i votuar ishte ylli i Spanjës, Diego Costa. /Lajmi.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img