29,05,2024

Maradona tërheqë fjalët e rënda për FIFA-n

Must Read

Diego Armando Maradona ka tërhequr akuzat drejt FIFA-s.
Ai tha ditë më parë se FIFA është e zhytur në korrupsion, përcjellë “Lajmi.net”.
“E pranoj se disa nga gjërat që thashë janë të papranueshme. Unë respektoj maksimalisht punën e vështirë të FIFA-s dhe gjyqtarëve”, deklaroi Maradona.
“Një Zotëri i vërtetë është ai që pranon gabimin dhe ky është rasti im për ato që thashë”.
“Mendoj se gjyqtari Geiger gaboi si çdo njeri, por dua të jem i qartë dhe nuk kam asnjë dyshim në lidhje me dashamirësinë e tij. I kërkoj ndjesë atyre që e kanë ndjerë veten të fyer nga fjalët e mia dhe i uroj punë të mbarë”, shtoi ai. /Lajmi.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img