13,06,2024

Maqedonia mund të goditet nga tërmete të tjera

Must Read
Mihail Garevski

Ai shton se nuk ka ndonjë lidhje në mes reshjeve të fundit të shiut dhe dridhjeve të cilat janë ndjerë, ndërkaq mbrëmë kishte katër tërmete, brenda një periudhe mjaft të shkurtër kohore.

Këto tërmete janë ndjerë në kohët e mbrëmjes, mes orës 18 dhe 20, ndërkaq sipas shkallës së Rihterit, forca e tërmetit ka qenë nga 3.2 deri 4.9 ballë, transmeton Telegrafi.

The post Maqedonia mund të goditet nga tërmete të tjera appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në 25 vjetorin e çlirimit të Ferizajt mbahet ekspozita me fotografi “Gratë në rrugën e lirisë”

Gratë dhe vajzat e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, trimëreshat, heroinat e luftës për liri, gratë e lirisë - në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img