02,12,2023

Maqedoni: Protesta kundër vendimit të Ivanovit përpara Qeverisë

Must Read

maqedoni-690x360

Qytetarët e pakënaqur në lidhje me vendimin e presidentit Ivanov për abonimin e politikanëve që janë nën hetim, tani kanë arritur përpara Qeverisë së Maqedonisë ku vazhdojnë të bërtasin “nuk ka drejtësi nuk ka paqe”, “shtet mafioz” e shumë thirrje tjera që kanë të bëjnë në lidhje me vendimin e presidentit Ivanov.

Protestës iu janë bashkëngjitur edhe zyrtarët e lartë të LSDM-së, madje edhe vet lideri i saj, Zoran Zaev./Alsat.M

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img