25,06,2024

Maqedoni, përplasen partitë për rastin “Kumanova”

Must Read

Sipas tyre, Nikolla Gruevski duhet t’u jap llogari familjeve të policëve të vrarëve dhe familjeve, shtëpitë e të cilëve u shkatërruan.

Lidhur me këtë reaguan nga VMRO-DMNE duke shtuar se qytetarët nuk presin asgjë më shumë nga LSDM-ja, e cila as vitin e kaluar nuk mori guxim të shpalosin guxim përkrahë atyre që dolën në mbrojtje të Maqedonisë.

Ndërkohë nga Partia Liberale Demokrate kanë thënë se rasti i Kumanovës duhet të hetohet nga Prokuroria Speciale.

The post Maqedoni, përplasen partitë për rastin “Kumanova” appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Miratohet Korniza Afatmesme Buxhetore për vitin 2025-2027

Këtë të enjte është mbajtur mbledhja e Kuvendit të Komunës e kryesuar nga Kryesuesi i Kuvendit të Komunës, Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img