11,12,2023

Maqedoni: Partitë vazhdojnë bisedimet për tejkalimin e krizës

Must Read

Jo zyrtarisht mësohet se lista zgjedhore dhe reformat në media janë në qendër të diskutimeve mes palëve, shkruan AlastM.

Edhe ndërkombëtarët kanë bërë presion në udhëheqësit e partive në Maqedoni, që të mblidhen edhe të diskutojnë për situatën aktuale, pasi sipas tyre, dialogu është mënyra e vetme për tejkalimin e krizës në vend.

 

The post Maqedoni: Partitë vazhdojnë bisedimet për tejkalimin e krizës appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Paraburim prej 40 ditësh për “baronin e drogës” Gëzim Çela, i cili dje u arrestua në Ferizaj

Paraburgim ndaj G.Ç., i kërkuar nga Republika e Shqipërisë në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar për shkak të veprave...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img