30,09,2023

Manchester United – Everton, formacionet zyrtare

Must Read

utd-everton

Unitedi dhe Evertoni kanë publikuar formacionet për takimin e vlefshëm në Premier Ligë, me fillim nga ora 17.00

Adnan Januzaj nuk është ftuar fare në këtë takim.

Manchester United: De Gea, Darmian, Smalling, Blind, Rojo, Schneiderlin, Carrick, Lingard, Mata, Martial, Rashford

Everton: Joel, Baines, Jagielka (c), Stones, Coleman, Cleverley, McCarthy, Lennon, Barkley, Deulofeu, Lukaku

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbi 41 milion euro është buxheti i Komunës së Ferizajt, i miratuar për vitin e ardhshëm

Këtë të premte është mbajtur mbledhja e rregullt e Kuvendit të Komunës së Ferizajt, e kryesuar nga kryesuesi Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img