18,05,2024

Manaj largohet nga Interi

Must Read

Sulmuesi shqiptar ka firmosur një kontratë 5-vjeçare me ekipin spanjoll Albacete, skuadër e kategorisë së dytë.
Manaj luajti sezonin e kaluar i huazuar po në Spanjë, te Granada.
Në këtë skuadër ai zhvilloi 19 ndeshje dhe shënoi vetëm një gol.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjobë ndaj dy shoferëve që bënë gara të shpejtësisë në Ferizaj

Policia Rajonale e Komunakacionit Rrugor në Ferizaj, me datën 17.05.2024  rreth orës 21:00 në rrugën’’Driton Islami’’ në Ferizaj ka...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img