27,02,2024

Makina shkrumbohet në flakë në autostradën Tiranë-Durrës

Must Read

Mësohet se ngjarja ndodhi përballë një qendre tregtare dhe makina e tipit “Land Rover” ishte në pronësi të shtetasit me inicialet R.I.

Zjarri shkaktoi dëme materiale, ndërsa fatmirësisht nuk raportohet asnjë person i lënduar.

Nga hetimet paraprake dyshohet se shkak i zjarrit ka qenë një shkëndijë elektrike, sidoqoftë vijojnë hetimet për ngjarjen në fjalë.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Sekuestrohen rreth 20 mijë euro mall i dyshuar si kontrabandë

Janë sekuestruar mallra me vlerë rreth 20 mijë euro brenda një automjeti, nga Njësia e TASK FORC-ës -Lindje, e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img