21,04,2024

Makina përplas për vdekje një 7-vjeçare

Must Read
Foto-ilustrim

A.SH., ka gjetur vdekjen pasi teksa po kalonte rrugën është përplasur nga një automjet tip Benz që sipas mediave shqiptare, drejtohej nga Lush Gjelaj.

Përplasja ka qenë aq e fortë saqë vajza nuk ka mundur t’u mbijetojë plagëve të marra, duke ndërruar jetë kështu rrugës për në spital. Policia ka shoqëruar drejtuesin e automjetit, ndërsa po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes./lajmi.net

The post Makina përplas për vdekje një 7-vjeçare appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img