13,06,2024

Majlinda Kelmendi merr një urim të veçantë nga futbollisti i madh shqiptar (Foto)

Must Read

majlinda

Majlinda Kelmendi pas shpalljes kampione e Evropës në xhudo, ka marrë urim edhe nga futbollisti Xherdan Shaqiri.

Xherdan Shaqiri përmes një postimi në rrjete sociale e ka uruar Majlindën për titullin kampion.

“Urime #MajlindaKelmendi kampione e Evropës në Xhudo! Krenar me ty Majlinda”, shkroi Shaqiri në faqen e tij në Facebook. /Gazeta Blic/

shaqiri1

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në 25 vjetorin e çlirimit të Ferizajt mbahet ekspozita me fotografi “Gratë në rrugën e lirisë”

Gratë dhe vajzat e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, trimëreshat, heroinat e luftës për liri, gratë e lirisë - në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img