21,04,2024

Lushnjë: Hidhet nga kati i shtatë, humb jetën 35 vjeçarja

Must Read

Arvenola Haxho ka ndërruar jetë në vend nga plagët e marra.

Ngjarja ndodhi në lagjen “Loni Dhamo”, ku policia po heton për shkaqet dhe rrethanat e hedhjes së 35-vjeçares nga ballkoni.

Mësohet se viktima vuante nga epilepsia. /tch

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img