16,04,2024

Lulzim Basha në “aksion” për protestën e 18 shkurtit

Must Read

Ai sot është takuar me qytetarë të Fierit dhe Lushnjës, kurse pasdite do të takohet edhe me qytetarët e Durrësit, transmeton lajmi.net.

“Këtë paradite u takova e bisedova me qytetarë të Fierit. Tani jam nisur për t’u takuar me qytetarë dhe fermerë të Lushnjës. Pasdite do të jem me qytetarët e Durrësit”, ka shkruar Basha në facebook.

Lexo postimin e plotë:

Këtë paradite u takova e bisedova me qytetarë të Fierit. Tani jam nisur për t’u takuar me qytetarë dhe fermerë të Lushnjës. Pasdite do të jem me qytetarët e Durrësit.

Përmes zgjedhjeve të lira ne do t’i hapim rrugën një qeverisje të drejtë dhe të ndershme. Prandaj duhet të #NgrihemiBashkë më #18Shkurt për të kërkuar një qeverisje të njerëzve dhe dhe jo të kastave të korruptuara. /Lajmi.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img