26,02,2024

Lorik Cana mund t’i thotë lamtumirë futbollit

Must Read

Loriki

Kapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana mund t’i thotë lamtumirë futbollit në fund të kampionatit Evropian.

Sipas mediave franceze 32 -vjeçari po mendon të tërhiqet përfundimisht nga ky sport. Cana tashmë e ka konfirmuar që pas Evropianit nuk do të luajë më për kombëtaren shqiptare.

Mbrojtësi kuqezi aktualisht është pjesë e skuadrës franceze, Nantes.

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Alma Loki mposht serben Milosevic dhe bëhet kampione e Ballkanit në karate

Karateistja jonë, Alma Loki, fitoi medaljen e artë në Kampionatin Ballkanik të mbajtur në Podgoricë, disiplina e katave. Edhe një...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img