20,02,2024

Loredana nuk mund ta harrojë Mozzikun, ajo publikon një foto të tij

Must Read

Emrat e dyshes së njohur përmenden mjaft shpesh në mediat rozë.

Të dy janë emrat më të përfolur në showbiz, dhe kjo bënë që mediat të vazhdojnë të publikojnë lajme për lidhjen e tyre edhe pas ndarjes, shkruan Zeri.info

Këngëtarja Loredana e cila kohëve të fundit po korr mjaft suksese në arenën ndërkombëtare ajo ka publikuar një fotografi në Instastory me të cilën befason fansat e saj. Në këtë fotografi shihet reperi Mozzik me vajzën e tyre duke mbajtur në gjoks

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img