21,05,2024

Lojë dëshpëruese nga Anglia, “paqe” ndaj Kolumbisë në pjesën e parë

Must Read

Është mbyllur pjesa e parë e ndeshjes mes Kolumbisë dhe Anglisë.
Rezultati në pjesën e parë është i barabartë, 0:0.
Anglia ka dëshpëruar me paraqitjen e saj, duke e pasur shumë të vështirë të krijojë ndonjë rast për shënim.
Kujtojmë që Kolumbia po luan pa futbollistin më të mirë të ekipit, James Rodriguez, i cili mungon për shkak të dëmtimit. /Lajmi.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img