08,12,2023

Liverpooli shkatërron Evertonin në derbi (Video)

Must Read

liverpool1

Liverpool ka shënuar fitore 4:0 ndaj Evertonit në derbin e qytetit. Origi, Sakho, Sturridge dhe Coutinho shënuan për fitoren 4:0 të Liverpoolit ndaj Evertonit.

https://www.youtube.com/watch?v=IR7dP7jzK2M

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia jep detaje për arrestimin e “baronit të drogës” në Kosovë: Iu gjetën një kallshnikov me dhjetëra fishek

Policia e Kosovës në Ferizaj ka dalë me detaje rreth arrestimit të Gëzim Çelës, ish-punonjësi i policisë shqiptare në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img