25,05,2024

Liverpool befason me portierin e parë për sezonin e ri

Must Read

Lloris Karius do të jetë portier i parë i Liverpoolit, edhe në sezonin e ri.
Mediat angleze raportojnë se menaxheri Jurgen Klopp nuk planifikon të blejë portier të ri, gjatë këtij afati kalimtar të verës.
Karius u kritikua ashpër për gabimet në humbjen nga Real Madrid në finalen e Ligës së Kampionëve, përcjell “lajmi.net”.
Por, ai prapë do të jetë në portën e “Reds” për edicionin e ri. /Lajmi.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia kap shoferët me dronë në vijë të plotë, 200 euro gjobë dhe heqje e patentë-shoferit për 3 muaj

Policia ka njoftuar se në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, saktësisht në fshatin Gërlicë të Ferizajt ka ndaluar dy shoferë, njëri...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img