16,04,2024

Lista Srpska kërkon mbështetjen e Qeverisë serbe për Asociacionin

Must Read
Vuçiq, Lista Serbe

Simiq ka thënë për Tanjug se pret që Asociacioni të bëhet nga përfaqësuesit politikë serbë në Kosovë, dhe se pret mbështetjen e Qeverisë së Serbisë në lidhje me parimet e përcaktuara nga marrëveshja e Brukselit, transmeton  Express.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img