18,05,2024

Lincoln – Drita, formacionet zyrtare

Must Read

Skuadra kampione e Kosovës, po kërkon kalimin në raundin e parë kualifikues në Ligën e Evropës.
Për ta bërë këtë, Drita duhet të mposht kampionët e Gjibraltarit, skuadrën Lincoln.
Ndeshja mes Lincoln dhe Drita, fillon nga ora 20:30./Lajmi.net/
Formacionet zyrtare:

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjobë ndaj dy shoferëve që bënë gara të shpejtësisë në Ferizaj

Policia Rajonale e Komunakacionit Rrugor në Ferizaj, me datën 17.05.2024  rreth orës 21:00 në rrugën’’Driton Islami’’ në Ferizaj ka...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img