17,04,2024

Limaj uron Kelmendin e Gjakovën!

Must Read

Fatmir-LImaj

Lideri i Nismës për Kosovën Fatmir Limaj, ka uruar Majlinda Kelmndein dhe Nora Gjakovën, të cilat sot në Rusi e nderuan Kosovën, shkruan GazetaBlic.

Majlina fitoi medaljen e artë, përderisa Nora mori atë të bronztën.
“Urime Majlinda! Urime Nora! Suksese çdo herë për Ju!”, ka shkruar Limaj në facebook./GazetaBlic

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img