21,05,2024

Lëndohet Ronaldo

Must Read

ronaldo-10

Futbollisti më i mirë i Real Madridit, Cristiano Ronaldo ka pësuar një dëmtim në kofshë, i cili mund ta detyrojë atë të mbetet jashtë sfidës së mesjavës ndaj Manchester City’t në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Madrilenët takohen me skuadrën angleze në fazën gjysmë-finale të garës më prestigjioze europiane të futbollit dhe mungesa e portugezit në sfidën e parë do të ishte tejet e madhe. /politiko.net

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img