28,05,2024

Leicester pret t’i humb këta dy yje

Must Read

leicester-city-780x439

Leicester City është duke shkëlqyer këtë vit dhe ëshët afër titullit në Ligën Premier.

Skuadra është e mbushur më lojtarë që janë duke shkëlqyer, ndërsa dy që pritet të largohet janë Riyad Mahrez dhe N’Golo Kante.

Për Mahrezin ka interesim nga gjigantët Manchester United, Barcelona e Tottenham.

Për francezin Kante ka interesim nga Chelsea, Arsenal, Spurs dhe Juventus.

Sipas medieve britanike ata pritet të largohen në këtë verë. /Telegrafi/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img