28,09,2023

Leicester City – West Ham, formacionet zyrtare

Must Read

leic-1

Leicester City dhe West Ham do të përballen nga ora 14:30 në kuadër të xhiros së 34 të Premierligës.

Leicester City: Schmeichel; Simpson, Huth, Morgan (c), Fuchs; Mahrez, Kanté, Drinkwater, Albrighton; Okazaki, Vardy

West Ham: Adrian, Antonio, Reid, Ogbonna, Cresswell, Kouyate, Obiang, Noble, Moses, Emenike, Payet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Rektori Bajraktari mori pjesë në Konferencën e 7-të shkencore të Ballkanit Perëndimor në kuadër të Procesit të Berlinit

Rektori i Universitetit të Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF), Prof. Dr. Agron Bajraktari, njëherit edhe kryesues i Konferencës...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img