26,02,2024

Legjenda e Unitedit Edwin van der Sar, një tifoz ‘i çmendur’ (Video)

Must Read

Screen-Shot-2016-04-21-at-5.37.19-PM

Legjenda e Manchester United, Edwin van der Sar, është një tifoz i çmendur i klubit holandez Ajax.

Ish-portieri i Unitedit ishte i pranishëm në takimin të cilin Ajax e barazoi me Utrecht, në çastet e fundit të takimit.

Ajax është në luftë me PSV-në për titullin në Holandë, andaj penalltia e fituar nga Ajax në minutat e fundit të takimit ishte tejet e vlefshme në garën për titull.

Shikoni si e festoi Van der Sar golin e barazimit më poshtë. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Alma Loki mposht serben Milosevic dhe bëhet kampione e Ballkanit në karate

Karateistja jonë, Alma Loki, fitoi medaljen e artë në Kampionatin Ballkanik të mbajtur në Podgoricë, disiplina e katave. Edhe një...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img