20,05,2024

Lamtumirë Monaco, Falcao në Serie A?

Must Read

E ardhmja e Radamel Falcaos mund të jetë në Serie A.
E përditshmja italiane “Corriere della Sera” shkruan se sulmuesi është duke e konsideruar mundësinë e largimit nga Monaco, gjatë këtij afati kalimtar të verës.
Në ndërkohë, Milan ka filluar kontaktet me menaxherin e tij, Jorge Mendes për transferimin e Falcaos në San Siro, përcjell “lajmi.net”.
Palët janë duke diskutuar në lidhje me huazimin e Falcaos në Milan me blerje të obliguar pas një sezoni. /Lajmi.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img