11,12,2023

Lamtumirë Leicester City, transferohet në Real Madrid (FOTO)

Must Read

2016-01-16T150946Z_1_LYNXNPEC0F0EL_RTROPTP_4_SOCCER-SPAIN-2-650x358

Real Madrid është i interesuar për transferimin e mesfushorit të Leicester City, N’Golo Kante.
N’Golo Kante mund të largohet nga Leicester City, pas përfundimit të këtij sezoni.

Dhe, një prej futbollistëve më të mirë gjatë këtij sezoni të liderit të Premierligës kërkohet nga Real Madrid, raportojnë mediat spanjolle, përcjell “Lajmi.net”.

Kante po ashtu po kërkohet edhe nga skuadrat tjera të mëdha dhe më e interesuara është Arsenal.

1-277

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Paraburim prej 40 ditësh për “baronin e drogës” Gëzim Çela, i cili dje u arrestua në Ferizaj

Paraburgim ndaj G.Ç., i kërkuar nga Republika e Shqipërisë në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar për shkak të veprave...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img