30,09,2023

Lampard: Ky ekip është favorit për ta fituar Championsin

Must Read

lampard

Frank Lampard, mesfushori i New York City, ka treguar se kush janë favoritët për ta fituar Ligën e Kampionëve këtë sezon

Mesfushori i New York City, Frank Lampard mendon se favoriti kryesor për ta fituar Ligën e Kmapionëve është Barcelona.

Por, ish anëtari i Chelseas dhe Manchester Cityt beson se kandidat për ta fituar Championsin janë edhe PSG.

“Mendoj se Barcelona janë nga favoritët kryesor këtë vit, por PSG edhe kanë një shans të vërtetë me lojtarët që kanë në ekip”, ka deklaruar Lamard. /Express/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbi 41 milion euro është buxheti i Komunës së Ferizajt, i miratuar për vitin e ardhshëm

Këtë të premte është mbajtur mbledhja e rregullt e Kuvendit të Komunës së Ferizajt, e kryesuar nga kryesuesi Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img