02,12,2023

Lajmi i fundit: Kosova në kualifikimet për Botërorin 2018 në Rusi!

Must Read

2-format43

UEFA sot ka vendosur që Kosova të jetë pjesë e Grupit I gjatë kualifikimeve për Rusia 2018, raporton portali i Gazetës Koha Ditore. Kosova për kualifikime për botëror do të luaj në grup me Kroacinë, Islandën, Ukrainën, Turqinë dhe Finlandën.

Sidoqoftë, lajmi në fjalë ende nuk është dhënë nga UEFA dhe në faqen zyrtare të Kualifikimeve për Botërorin në Rusi Grupi I ende vazhdon të jetë pa Kosovën në të. /Gazeta Blic/

The post Lajmi i fundit: Kosova në kualifikimet për Botërorin 2018 në Rusi! appeared first on GazetaBlic.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img